Nejlepší kempy na rok 2018

24.04.2018

Katalog kempů eKempy doporučuje nej kempy na rok 2018

1. Autocamping Pod Černým lesem

odkaz: ATC

Autocamping je součástí rekreačního areálu s možností ubytování v chatkách, srubových chatách, stanech a karavanech. Celoroční ubytování je možné ve srubech a v apartmánech. Kempu je pečlivě udržován včetně travnatých ploch.
Návštěvníkům jsou k dispozici společné prostory vybavené kuchyňskými elektrospotřebiči a toalety i sprchy s teplou vodou.
Máme nadstandardně vybaveném dřevěné 6L sruby.

Areál je vhodný pro rodiny s dětmi, sportovní týmy za účelem soustředění, dospělí (věkem neomezeno), invalidní osoby (ZTP, ZTP/P), zájezdy a organizované skupiny, školní výlety.


2. Camping Olšina- Lipno

odkaz: Autokemp 

Autokemp Olšina *** se nachází podél jezera Lipno blízko nár.parku Šumava. Krásná příroda a prostředí kempu je ideální pro dlouhodobé rodinné dovolené, zejména umožňuje vyžití turistům, cyklistům, rybářům. Areál kempu s rozlohou 4,5 ha je uspořádán do teras s množsvím stromů.Jedná se o kemp především rodinného typu, ve kterém je dodržován noční klid, nejsou tolerováni hluční návštěvníci. 
Ubytování je možné ve vlastních karavanech a stanech, chatkách 4 a 6 lůžkových s vlastní kuchyňkou, posezením a vlastním soc.zařízením(koupelna, WC). V kempu je k dispozici připojení WIFI, kemp je v noci osvětlen. KEMP LIPNO OLŠINA - ubytování v nejkrásnější oblasti Jižních Čech 

Camping Olšina - Váš rodinný kemp u jezera Lipno!


3. Autocamping Rozkoš

odkaz: Autocamping

Autocamping Rozkoš se nachází v atraktivní oblasti v blízkosti vodní nádrže Rozkoš. Ubytovat se můžete v různě vybavených chatkách, ubytovně, stanech či karavanech. K dispozici je rozlehlá plocha s místy ve stínu, u vody a v klidu. Poloha kempu je ideální pro milovníky přírody, turistiky i cykloturistiky. V kempu a v okolí jsou zábavné atrakce pro děti i dospělé, v kempu je bázén pro děti, vodní svět a hřiště. K občersvení slouží restaurace a obchod přímo v areálu kempu. V areálu se také pořádají různé zábavy a diskotéky. 


4. Camping Vranovská pláž

odkaz: Camping

Camping Vranovská pláž je jedním z nejvyhledávanějších a nejatraktivnějších míst na Vranovské přehradě. Kemp nabízí různé typy ubytování, od jednoduše zařízených chatek až po komfortní ubytování v penzionu a plně vybavených mobilheimech, v celkové kapacitě 400 lůžek. Dále je zde připraveno 300 stanových míst s možností elektrické přípojky a 60 komfortních míst pro karavany s el. a vodovodní přípojkou. Kemp nabízí animační programy, firemní akce a různé atrakce a vyžití jako vodní trampolína, lanový park, letní kino, atd.. 


5. Autokempink Křivonoska

odkaz: Autokempink

Kemp se nachází v příjemném a tichém prostředí rybníku Křivonoska v blízkosti města Hluboká nad Vltavou. Nabízíme levné ubytování v bungalovech, chatách a pokojích, nebo ve vlastních stanech a karavanech. K dispozici je i několik hotelových pokojů a apartmán.
Všechny další služby související s ubytováním jako je využití sprch, kuchyňka, teplá voda, elektrické spotřebiče a koupání jsou u nás zcela zdarma!  


6. Rekreační středisko Melchiorova Huť

odkaz: Rekreační středisko

MELCHIOROVA HUŤ je rekreační středisko v příjemném a klidném prostředí uprostřed lesů nedaleko Plzně. Je ideálním místem pro Vaše letní i zimní sportovní soustředění, semináře, školení i rodinné pobyty. V okolí jsou výborné podmínky pro pěší turistiku, cykloturistiku.