19. Adria camping rally

Tímto Vás zveme na 19. ročník ADRIA CAMPING RALLY v Umagu od 23 do 30. června 2018.

Po dohodě s vedením "Plava Laguna", hostitele 19.Adria Camping Rally, jsme posunuli termín přihlášky do 16. 06. 2018 a rozhodli, že není třeba zaplatit platbu ve výši 30% za účast. Toto vše je děláno, aby se usnadnilo vaše rozhodnutí a přesvědčilo vás jak je snadné dostat se do Camping IN Park Umag.

Ve spolupráci se společností CampingIN Park Umag a Chorvatskou asociací kempů vás přivedeme do Istrie, nejsevernějšího poloostrova Chorvatska, který je požehnaný širokou škálou přírodních, kulturních a gurmánských zážitků. Poznejte severozápadní Istrii a její krásné pobřeží! CampingIN. Park Umag se nachází přímo na moři, v blízkosti krásných historických měst Umag, Novigrad a Brtonigla.
Příležitosti pro zábavu a aktivity jsou nekonečné! Objevte proč je toto místo jedním z nejatraktivnějších a nejnavštěvovanějších kempů v Chorvatsku.

CampingIN Park Umag (4 *) je jedním z největších a nejlépe vybavených Středomořských kempů. Vítězem mnoha mezinárodních ocenění je ideální destinací pro celou rodinu s něčím pro každého, od zábavy a sportovních aktivit až po gurmánské jídlo a nakupování.

Zde můžete zažít kempování na světové úrovni a v přátelské atmosféře. Účastníci budou mít přístup k více než 2000 prostorných stání pro karavany, mobilní domy, bazény, dobře udržované pláže.

Těšíme se, že vás uvítáme v CampingIN Park Umag a seznámíme se s vámi na 19. ročníku ADRIA CAMPING RALLY!

Chorvatská asociace táborů