Import srazů do vlastního kalendáře

Máte účet/mailovou adresu na googlu? Pokud jste odpověděli že "Ano", jste na správné cestě k zobrazení všech karavanistických srazů z našeho Kalendáře akcí

PS: Pokud účet nemáte, nezoufejte, v naší sekci Kalendáře akcí v dolní části stránky takovýto kalendář naleznete.


Postup

1. Na počítači otevřete Kalendář google-odkaz. Po načtení stránky se vám zobrazí kalendář. V případě že nejste přihlášení, přihlašte se.

2. Na levé straně naleznete políčko Přidat kalendář přítele. Do tohoto pole vložte caravanclubstraznice a stlačte "Enter"

3. V této chvíli se vám zobrazí všechny srazy, které máme uvedeny v kalendáři akcí. Tento kalendář se poté zobrazí i v levé části obrazovky.

A to je vše. V případě že chcete mít tento kalendář neustále při sobě, stačí si ho stáhnout do svého mobilního zařízení (AndroidIos) a přihlásit se se stejnými přihlašovacími údaji jako na PC


PS1: Pokud v kalendáři kliknete na událost, rozbalí se okno, které je naplněno informacemi o daném srazu např. Datum, Místo, Kontakt na pořádajícího, Možnost prodlouženého pobytu, Max. počet posádek, aj.

Taktéž zde naleznete informaci o uzávěrkách přihlášek k dané akci.

PS2: V případě že nechcete vidět kalendář akcí, například z důvodu velkého zaplnění :-P, kalendář se dá jednoduše vypnout kliknutím na zaškrtávací políčko vedle názvu kalendáře. 


Je toto pro vás přínosem? Dejte nám o tom vědět- ZDE :)

My Example