Informace pro účastníky 

42. Burčákového srazu

Z důvodu blížícího se Burčákového srazu ve Strážnici a neustále otravující pandemie COVID 19 jsme nuceni Vám připomenout zásady chování a jednání v průběhu našeho setkání:


1. Při prvním setkání s kamarády se nelíbejte, neobjímejte se a dodržujte bezpečnou vzdálenost. Líbání a objímání je povoleno pro rodinné příslušníky.


2. Je nutné mít s sebou dostatečnou zásobu slivovice na pravidelnou desinfekci, která je povinná.


3. Prosíme, nepoužívejte elektriku na vytápění svých karavanů a předstanů, v ceně je pouze odběr do 4 Amp. Před 2ma lety jsme vyhodili elektriku až v městě Strážnice.


4. Burčák je zajištěný, je ho dostatek a bude v prodeji po celou dobu srazu denně od 10.00-20.00 hodin (výjma neděle - výdej pouze dle objednávek na cestu domů).


5. Vzhledem k situaci, která nastala, nebude tradiční losování tomboly, ale pouze výdej sponzorských darů, proto Vás prosíme o sponzorské dárečky, děkujeme.


6. Tradiční rozcvička zůstává zachována, těšíme se, že se přidáte.


7. Rovněž připomínáme, že v pátek proběhne burza karavanistických potřeb, pokud máte něco k prodeji (co si přinesu, to si sám prodám), či něco potřebujete navštivte v pátek náš stan.


8. Po dobu srazu bude k dispozici výčep pivo,limo a udírna.


9. Prodej pečiva v pekárně kempu: pátek-sobota-neděle 6.30-11.00 hod.


10. Restaurace bude v provozu po celou dobu pobytu, v nabídce menu.


11. Nařízení vlády se každým dnes v souvislosti s Covid mění, jsme nuceni tyto nařízení respektovat, v případě nějakých změn Vás budeme neprodleně informovat.


12. Sledujte naše stránky, průběžně provádíme v programu změny.


Prosím, pokud víte, že se našeho srazu nezúčastníte a jste přihlášení, prosíme o řádné odhlášení, uvolníte tím místo náhradníkům, kapacita je omezena, děkujeme za pochopení.


Těšíme se na skvělou kamarádskou atmosféru karavanistů, nová setkání a zážitky.


Tým karavanistů z CC Strážnice.