Nejlepší kempy na rok 2019

17.04.2019

Katalog kempů eKempy doporučuje TOP 6 kempů na rok 2019

1. Autocamping Pod Černým lesem

Odkaz: autocamping.cz , rezervace

Autocamping je součástí rekreačního areálu s možností ubytování v chatkách, srubových chatách, stanech a karavanech. Celoroční ubytování je možné ve srubech a v apartmánech. Kempu je pečlivě udržován včetně travnatých ploch.
Návštěvníkům jsou k dispozici společné prostory vybavené kuchyňskými elektrospotřebiči a toalety i sprchy s teplou vodou.
Máme nadstandardně vybaveném dřevěné 6L sruby.
Areál je vhodný pro rodiny s dětmi, sportovní týmy za účelem soustředění, dospělí (věkem neomezeno), invalidní osoby (ZTP, ZTP/P), zájezdy a organizované skupiny, školní výlety. 

Trasa: Žamberk - Pardubický kraj

2. Camping Olšina - Lipno

Odkaz: campingolsina.cz

Autokemp Olšina *** se nachází podél jezera Lipno blízko národního parku Šumava. Krásná příroda a prostředí kempu je ideální pro dlouhodobé rodinné dovolené, zejména umožňuje vyžití turistům, cyklistům, rybářům. Areál kempu s rozlohou 4,5 ha je uspořádán do teras s množstvím stromů.Jedná se o kemp především rodinného typu, ve kterém je dodržován noční klid, nejsou tolerováni hluční návštěvníci.
Ubytování je možné ve vlastních karavanech a stanech, chatkách 4 a 6 lůžkových s vlastní kuchyňkou, posezením a vlastním soc.zařízením(koupelna, WC).
V kempu je k dispozici připojení WIFI, kemp je v noci osvětlen.
KEMP LIPNO OLŠINA - ubytování v nejkrásnější oblasti Jižních Čech
Camping Olšina - Váš rodinný kemp u jezera Lipno!

Trasa: Černá v Pošumaví - Jihočeský kraj

3. Autocamping Rozkoš

Odkaz: atcrozkos.cz

Autocamping Rozkoš se nachází v atraktivní oblasti v blízkosti vodní nádrže Rozkoš. Ubytovat se můžete v různě vybavených chatkách, ubytovně, stanech či karavanech. K dispozici je rozlehlá plocha s místy ve stínu, u vody a v klidu. Poloha kempu je ideální pro milovníky přírody, turistiky i cykloturistiky. V kempu a v okolí jsou zábavné atrakce pro děti i dospělé, v kempu je bazén pro děti, vodní svět a hřiště. K občerstvení slouží restaurace a obchod přímo v areálu kempu. V areálu se také pořádají různé zábavy a diskotéky.

Trasa: Česká Skalice - Královéhradecký kraj

4. Camping Vranovská pláž

Odkaz: vranovska-plaz.cz

Camping Vranovská pláž je jedním z nejvyhledávanějších a nejatraktivnějších míst na Vranovské přehradě. Kemp nabízí různé typy ubytování, od jednoduše zařízených chatek až po komfortní ubytování v penzionu a plně vybavených mobilheimech, v celkové kapacitě 400 lůžek. Dále je zde připraveno 300 stanových míst s možností elektrické přípojky a 60 komfortních míst pro karavany s el. a vodovodní přípojkou. Kemp nabízí animační programy, firemní akce a různé atrakce a vyžití jako vodní trampolína, lanový park, letní kino, atd..

Mimo jiné se zde v dubnu 2019 konala akce 3. sraz FB skupiny "Milujeme karavaning"

Trasa: Vranov nad Dyjí - Jihomoravský kraj

5. Eurocamping Bojkovice

Odkaz: eurocamping.cz

Kemp se nachází na úpatí Bílých Karpat u obce Bojkovice s mnoha turistickými i cykloturistickými stezkami. V kempu je k dispozici několik druhů chatek, všechny s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou, dále místa pro karavany s el. přípojkou nebo místa pro stany. Společná venkovní kuchyň vybavena vařičem, lednicí a dřezy s teplou vodou za použití vlastního nádobí. Rodiny s dětmi potěší bazén 16x10m, dětské brouzdaliště, dětské hřiště a dospělí si můžou zahrát volejbal na plážovém hřišti.
V roce 2016 nově rekonstruované dvouchatky pro 4-5 osob, celkem pro až 8 osob, kuchyňka, soc.zařízení, venkovní terasa s nábytkem.
V areálu je restaurace, která funguje formou rychlého občerstvení. Kemp je v docházkové vzdálenosti od města, kde se nachází restaurace, potraviny i pekárny.

Trasa: Bojkovice - Zlínský kraj

6. Family kemp Máchovo jezero

Odkaz: familykemp.cz

Family kemp Máchovo jezero (bývalý kemp Andrea), se nachází v romantické a klidné zátoce s vlastní soukromou písčitou pláží. Celková kapacita ubytování v apartmánech a pokojích v bungalovech činí 50 lůžek. Sezóna začíná od dubna a končí v říjnu. Areál kempu má upravený travnatý povrch se vzrostlými jehličnany, které zajišťují jedinečné mikroklima a v horkých letních dnech i velice příjemnou teplotu. WIFI internet zdarma.

Trasa: Staré Splavy - Liberecký kraj