41. BURČÁKOVÝ SRAZ


Seznam přihlášených

Aktualizace seznamu přihlášených probíhá zpravidla do 5 pracovních dní!!!

Pokud se zde nenajdete, prosíme napište nám do chatu (spodní část obrazovky) nebo emailem! (Kontakty)

V žádném případě se nepřihlašujte znovu!!!

Červeně označené jména jsou řádně odhlášeni z BURČÁKOVÉHO SRAZU. 

Odhlášku prosím pošlete na náš mail: uveďte své jméno a klub. Děkujeme.


Číslo u Vašeho jména je pořadové a má pouze organizační význam.


Poslední aktualizace proběhla: 3. 8. 2020, 20:00

CC Strážnice
CC Strážnice

1. Kučera Petr

2. Michálek Kamil

3. Hájek Libor

4. Hájíček Jaroslav

38. Štugel Petr

41. Štugel Lubomír

45. Dohnal Jiří

73. Vejmola Vlastimil

82. Svinka František

93. Kyncl František


97. Bálka Bohumír

104. Loprais Jindřich

144. Přikryl Vladimír

145. Přikryl Jan

146. Pajer Marek

147. Červenák Stanislav

148. Miklová Jana

155. Malenda Antonín

156. Miklová Anna

189. Bireš Jiří

190. Kučerová Jarmila

192. Lockerová Hana

199. Soumarová Renča

202. Hájková Alena

212. Balák Petr

222. Polanský Pavel

224. Miša Štefan

231. Hatala Petr

233. Prekop Vladimír

257. Klimeš Jaroslav

CC Přerov
CC Přerov

23. Vokač Václav

31. Plhal René

32. Janků Petr

34. Voltemar Jan

37. Vyroubal Tomáš

38. Chmela Zbyněk

40. Bittner Marek

187. Aranyosi Tomáš

191. Krutil Jaroslav

204. Vyroubal Tomáš


238. Flajšinger Jan 

CC Šumperk
CC Šumperk

15. Kudr Jiří

89. Zelinka Luděk

90. Kršek Roman

91. Veselý Jiří

121. Mačát Jaroslav

184. Lošťák Ivo

186. Lošťák Marek

188. Lošťák Petr

200. Valenta Vladimír

250. Kudr Vladislav

CC Vataři
CC Vataři

9. Králová Naděžda

16. Hořická Romana

33. Pochyla Jan

87. Smetana Eduard

122. Vykouřil Mirko

123. Špaček Jaroslav

161. Novák David

166. Dočekal Ladislav

179. Červený Marcel

197. Ryantová Alena

Vinaři a řezníci Žešov
Vinaři a řezníci Žešov

46. Somr Roman

47. Ťápal Ladislav

48. Frélich Marek

49. Frélich Martin

50. Kýr Pavel

51. Zapářka Bob

52. Patka Lumír

53. Zapletal Zdeněk

54. Krásenský Josef

55. Majer Ladislav


56. Hájek Tomáš 

AMK Lipová- Lázně v AČR
AMK Lipová- Lázně v AČR

7. Karady Marián

MKK Pohodáři
MKK Pohodáři

5. Bajerová Jitka

8. Kočenda Tomáš

CC Morava
CC Morava

43. Vilímec Vladislav

103. Lhotecký Jiří

258. Kratochvíl Ludvík

CC Olomouc
CC Olomouc

61. Bašta Roman

77. Klein Luděk

96. Orel Martin

116. Dražka Karel

117. Kolář Vladislav

118. Kolář Petr

120. Vaněk Miroslav

134. Karlík Josef

167. Sivcová Marie

173. Nájemník František

CC Ostrava
CC Ostrava

223. Juroška Jiří 

KK Hlučín
KK Hlučín

57. Machálková Marcela

60. Slavík Zdeněk

88. Mikošek Zdeněk

95. Krakovka Osvald

98. Czyž Radek

99. Czyž Roman

100. Vlastimil 1979

101. Weiss Miroslav

102. Plachký Jiří

142. Kozubek Libor

CC Rožnov pod Radhoštěm
CC Rožnov pod Radhoštěm

115. Schreiber Stanislav

132. Pernický Dušan

135. Vaňura Zbyněk

149. Vídeňský František

183. Kubáček Jan

Autoklub Čerské Republiky
Autoklub Čerské Republiky

125. Chioriu Dragoš

164. Konečný Ivan

CC Rančeři
CC Rančeři

157. Švabenská Miloslava

CC Plzeň
CC Plzeň

174. Hrubý Karel

175. Křen Jiří

CC Pardubice
CC Pardubice

209. Kunášek Stanislav 

 210. Petřiček Miroslav 

 211. Barták Jiří

259. Vavruška Petr

CC Šternberk
CC Šternberk

235. Volná Magda

236. Mates Jan

KK Praha
KK Praha

241. Simandl Miloš 

244. Stejskal Miloslav

246. Merunka Josef

255. Hnilička Karel

KK Považská Bystrica
KK Považská Bystrica

85. Dvorský Jozef

CC Piešťany
CC Piešťany

65. Siuda Viliam

154. Hornacek Jozef

CCC TJ Sokol Gajary
CCC TJ Sokol Gajary

17. Nesnadný Miroslav

72. Mikulička Michal

39. Thier Ludovít

Milujeme karavaning
Milujeme karavaning

6. Štieberová Tereza

13. Maroši Henriett

20. Malachová Jarmila

22. Coufalík František

24. Jiřinová Lenka

25. Trenz Miroslav

28. Paseková Lucie

29. Klvacová Helena

35. Kunášek Stanislav

70. Hálová Eva

124. Kovář Jaroslav

143. Staněk Michal

177. Stuchlík Roman

195. Langrová Marie

201. Leličova Jolana

203. Spáčilová Vendula

206. Daněk Radim

207. Pospíšil Jiří

213. Sperát Martin

215. Večerová Pavlína

216. Kolář Jaroslav

219. Kubová Pavlína

220. Kraus Vlastimil

221. Dobovolný Božetěch

225. Janda Michal

226. Bártová Ilona

227. Blahová Monika

228. Kouřilová Martina

229. Blaha Martin

232. Kavač Bardodejova Jana

239. Vrtělka Jiří

243. Vondráček Milan

245. Strejček Rostislav

247. Pochylý Vladimír

248. Pírek Martin

249. Pumprla Stanislav 

251. Kulendova Michaela

NiewiadowN126 Czech&Slovakia
NiewiadowN126 Czech&Slovakia

126. Gilar Martin 

127. Frybert Petr 

136. Papp Róbert 

171. Soška Petr 

59. Voloszcuk Petr 

242. Mudřík Jiří

254. Závodný Roman

Caravan24
Caravan24

10. Braun Zdeněk

26. Sedláček Jan

27. Hanák Stanislav

67. Adami Michal

75. Riedel Libor

78. Horník Michal

79. Valenta Stanislav

80. Trnavský Josef

83. Mertlík Vladimír

84. Dlouhý Bohumír

86. Švec Jaroslav

92. Lukač Zdeněk

106. Švec Jaroslav

109. Janoska Karol ml.

110. Nový Jakub

111. Chaloupka Petr

112. Sečník Pavol

113. Fabčín Emil

130. Adami Michal

131. Bachorík Milan

137. Holomek Petr

140. Hrubý Kamil

141. Koberová Karla

163. Bobčák Bruno

180. Jiřík Roman

196. Dejmek Jiří

198. Kapr Karel

214. Janoušek Martin

217. Chaloupka Petr

234. Meisl Petr

260. Frýza František 

Jiné kluby a združení

Jiné Kluby a združení
Jiné Kluby a združení

15. Čmelíková Nikola - ČmeKunŠtí

18. Kunášková Tereza - ČmeKunŠtí

21. Vittek Juraj - Karavanisti slovenska

44. Petyrková Lucie - SUPI

69. Šoustalová Jana - SUPI

133. Mikoláš Libor - EGAMAN

159. Fusek Dalibor - Obytná Avia

160. Hurtová Petra - Obytná Avia

162. Bařina Jaromír - Obytná Avia

178. Srpek Roman - Obytná Avia



165. Blaha Zdeněk - SMK Mohelnice

168. Foret Jiří - Sobesuky

170. Pika Vítězslav - Sobesuky

172. Ministr Miroslav - Spolek Moravaských karavanistů

256. Černá Hana - SUPI

Neregistrovaní
Neregistrovaní

11. Káčer Daniel

19. Tovaryš Antonín

30. Hrachová Iveta

42. Koníček Jiří

62. Šenkyřík Eduard

64. Tesner Milan

66. Novotná Romana

68. Beneš Pavel

71. Doubek Aleš

74. Janošková Gabriela

76. Rojko Stanislav

81. Poslušný Pavel

105. Dlouhý Bohumír

107. Piry Karol

108. Eliáš Ivo

114. Hanák Matěj

119. Zemánek Vojtěch

150. Gregor Petr

152. Zapletal Roman

153. Mazak Jiří

158. Dlábek Josef

176. Procházková Lada

129. Slováček Aleš

151. Novák Petr

128. Vitásek Josef

181. Hamplová Jaroslava

182. Sedláček Petr

185. Tkadlec Josef

194. Tkadlecová Marcela

63. Kadlec Jaroslav 

205. Kovářová Marcela

208. Dostál Martin

218. Špaček Petr

230. Lelkes Imrich

237. Srajer Jiří 

240. Vomáčka Josef

252. Vrabel Jaroslav

NÁHRADNÍCI

261. Vaňura Zdeněk - CC Rožnov p. Radhostěm

262. Polackova Vladka - Milujeme karavaning

263. Muzny David - Milujeme karavaning

264. Pupík Jaroslav - Neregistrovaní

265. Vodica Roman - Karavan klub Kroměříž

266. Švagr Jiří - České Budějovice

267. Hozák Jan - České Budějovice

268. Pšenica Zdeněk - CC Rožnov pod Radhoštěm

269. Nepraš Miroslav - Caravan 24

270. Kubín Petr - Caravan 24

271. Šedina Radek - CC Rožnov pod Radhoštěm

272. Trenz Martin - Milujeme karavaning

273. Klein Luděk - CC Olomouc

274. Barta Eda - Caravan 24

275. Polášek Josef - CC Šumperk

276. Duchoň Petr - Neregistrovaní

277. Kič David - Neregistrovaní

278. Partyngl Pavel - CC Plzeň

279. Maskova Eva - Caravan 24

281. Havránek Lubomír - Caravan 24

280. Martínek Svatopluk - Neregistrovaní

282. Běhounek Karel - Neregistrovaní

283. Hejlová Kateřina - Neregistrovaní

284. Sekaninová Pavlína - Neregistrovaní

285. Bartoš Jiří - CC Šumperk


Celkem přihlášených posádek


274

Kapacita srazu NAVÝŠENA!!!: 260