42. BURČÁKOVÝ SRAZ


Seznam přihlášených

Aktualizace seznamu přihlášených probíhá zpravidla do 5 pracovních dní!!!


Odhlášku prosím pošlete na náš mail: uveďte své jméno a klub a nebo použijte elektronickou odhlášku -> !!! Odhláška !!!

Děkujeme.


Číslo u Vašeho jména je pořadové a má pouze organizační význam.


Poslední aktualizace proběhla: 09. 06. 2021, 23:33

CC Strážnice
CC Strážnice

2. Kučera Petr
3. Hájek Libor
29. Šterba Jaroslav
43. Bálková Jitka
54. Dohnal Jiří
88. Štugel Petr
100. Prekop Vladimír
115. Bíreš Jiří
127. Michálek Kamil
136. Svinka František
166. Vejmola Vlastimil

163. Pálková Jiřina
164. Sochorova Eliška

CC Přerov
CC Přerov

28. Chmela Zbyněk
32. Voltemar Ján
35. Janků Petr
101. Krutil Ladislav
116. Aranyosi Tomáš
117. Bittner Marek

CC Šumperk
CC Šumperk

103. Zelinka Luděk
106. Vlach Daniel
107. Mačát Jaroslav
108. Kršek Roman
114. Lošťák Ivo
128. Veselý Jiří
130. Lošťák Marek
160. Zoblauer Drahomír

CC Vataři
CC Vataři

15. Králová Naděžda
18. Lelič Jaroslav
53. Hořická Romana
57. Vykouřil Mirko
70. Novák David
81. Bilý Tomáš
123. Vitásková Bohumila
147. Dočekal Ladislav
150. Braun Zdeněk Tuareg
151. Vításek Pepíček

152. Smetana Eduard
153 Slováček Aleš

Vinaři a řezníci Žešov
Vinaři a řezníci Žešov

4. Petyrkova Lucie
5. Šoustalova Jana
33. Somr Roman
34. Ťápal Ladislav
36. Frélich Marek
38. Frélich Martin
39. Zapářka Bob
40. Zapletal Zdeněk
41. Maje Ladislav
42. Hájek Tomáš

Camping Club Rožnov p. Radhoštěm
Camping Club Rožnov p. Radhoštěm

6. Vaňura Zdeněk
7. Vaňura Zbyněk
9. Pernický Dušan
22. Vídeňský František
148. Schreiber Stanislav
154. Šedina Radek
157. Miroš Jiří
158. Miroš Martin
159. Plšek Vladimír

MKK Pohodáři
MKK Pohodáři

26. Kočenda Tomáš
37. Bajerová Jitka

CC Morava
CC Morava

82. Vilímec Vladislav
132. Kunčar Petr
133. Kunčarova Jana

CC Olomouc
CC Olomouc

20. Kolář Vladislav
65. Bašta Roman
71. Kolář Petr
105. Nájemník František
109. Sedláček Petr
118. Kotrba Arnošt
134. Sivcová Marie
135. Dražka Karel
155. Tulec Michal

CC Ostrava
CC Ostrava

145. Kunčický Rudolf

CC Hradec Králové
CC Hradec Králové

89. Hornyš Jan

KK Hlučín
KK Hlučín

55. Czyž Radek
59. Czyž Roman
119. Machálková Marcela
120. Mikosek Zdenek

Autoklub Čerské Republiky
Autoklub Čerské Republiky

110. Drahoš Chiroiu

CC Plzeň
CC Plzeň

12. Hrubá Kristýna
13. Křen Jiří

CC Šternberk
CC Šternberk

83. Mates Jan
91. Volná Magda
93. Soviš Ivo

KK Praha
KK Praha

124. Voslař Pavel

CC Pardubice
CC Pardubice

125. Vavruška Petr
161. Šabatka Miroslav

KK Považská Bystrica
KK Považská Bystrica
CC Piešťany
CC Piešťany

87. Kanka Ivan

CC Sokol Gajary
CC Sokol Gajary

112. Nesnadny Miroslav

Milujeme karavaning
Milujeme karavaning

10. Kovař Jaroslav
23. Daněk Radim
24. Klvacova Helena
25. Strejček Rostislav
31. Chmelova Andrea
46. Jahelka Ivo
49. Staněk Michal
50. Paseková Lucie
51. Štieberová Tereza
58. Spačil Ladislav
60. Dobrovolný Božetěch
62. Vrtělka Jiří
66. Langrová Marie
67. Kubová Pavlína
68. Kristová Zuzava 

69. Špaček Petr
72. Pochylý Vladimír
74. Kraus Vlastimil
76. Jiřinová Lenka
77. Šťovíčková Miroslava
79. Bártová Ilona
84. Parma Ivo
85. Sperát Martin
86. Bláhová Monika
89. Rostlapilová Lucie
95. Jaroš Petr
96. Baranová Veronika
97. Benešová Šárka
102. Hála Petr
104. Kolář Jaroslav 

111. Indro Josef
113. Sperát Martin
122. Čahojova Zuzana
129. Kršková Petra
137. Tesař Jiří
138. Maštera Jiří
162. Bártová Ilona

NiewiadowN126 Czech&Slovakia
NiewiadowN126 Czech&Slovakia

64. Hanák Matěj
94. Papp Róbert

Caravan24
Caravan24

78. Chaloupka Petr
121. Riedel Libor

Jiné kluby a združení

Jiné Kluby a združení
Jiné Kluby a združení

14. Konečný Ivan - SMK Mohelnice
149. Blaha Zdeněk - SMK Mohelnice
156. Vodica Roman- KK Kroměříž
165. Foret Jiří- CK Soběsuky


Neregistrovaní
Neregistrovaní

8. Doubek Aleš
11. Jílek Jaroslav
16. Kadlec Jaroslav
17. Šenkýř Eduard
19. Hampl Jiří
21. Eliáš Ivo
27. Dostál Martin
30. Tesař Zdeněk
44. Beneš Pavel
47. Hrachová Iveta

48. Zelenka Rudolf
52. Stuka Kamil
56. Thier Ľudovít
61. Šidlo Dušan
63. Tesner Milan
73. Schmidtová Iveta
75. Tovaryš Antonín
80. Eliáš Adam
92. Pryszcz Vladimír
98. Brandova Radka

99. Hlava Jiří
126. Procházková Lada
131. Stavinoha Ivo
139. Kříž Jaroslav
140. Lošťák Petr
143. Handlíř Josef
144. Dlábek Josef
146. Pupík Jaroslav
167. Harmuthova Jana
168. Dušková Lenka

Celkem přihlášených posádek


167 / 0 náhradníků