43. BURČÁKOVÝ SRAZ


Seznam přihlášených

Aktualizace seznamu přihlášených probíhá zpravidla do 5 pracovních dní!!!


Odhlášku prosím pošlete na náš mail: uveďte své jméno a klub a nebo použijte elektronickou odhlášku -> !!! Odhláška !!!

Děkujeme.


Číslo u Vašeho jména je pořadové a má pouze organizační význam.


Poslední aktualizace proběhla: 26.05.2022, 10:00

CC Strážnice
CC Strážnice

Kučera Petr
Kasálková Nela
Svinka František
Soumarová Renata
Prekop Vladimír
Dohnal Jiří
Bálka Bohumír
Miklová Jana
Hájíček Jaroslav
Michálek Kamil

Lockerová Hana
Klimeš Jaroslav
Bireš Jiří
Hájek Libor
Miklová Anna
Hatala Petr
Kučerová Jarmila
Vejmola Vlastimil
Červenák Stanislav
Štefan Miša

Štalmach Miroslav 
Polanský Pavel
Zapletal Roman
Balák Petr
Loprais Jidřich
Štugel Petr

CC Přerov
CC Přerov

44. Voltemar Ján
103. Aranyosi Tomáš
106. Krutil Ladislav
142. Bittner Marek
165. Chmelová Petra


Celkem 5 posádek

CC Šumperk
CC Šumperk

57. Mačát Jaroslav
85. Lošťák Marek
87. Lošťák Petr
88. Lošťák Ivo
100. Voslař Pavel


Celkem 7 posádek

187. Veselý Jiří
211. Kudr Jiří

CC Vataři
CC Vataři

58. Braun Zdeněk
60. Vykouřil Miroslav


Celkem 2 posádky

Vinaři a řezníci Žešov
Vinaři a řezníci Žešov

72. Somr Roman
74. Ťápal Ladislav
75. Frelich Marek
76. Frelich Martin
77. Zapletal Zdeněk


Celkem 9 posádek

78. Majer Ladislav
79. Petýrková Lucie
80. Šoustalová Jana
82. Dostálová Marcela

Camping Club Rožnov p. Radhoštěm
Camping Club Rožnov p. Radhoštěm

30. Vaňura Zbyněk
32. Trnková Šárka
34. Vídeňský František
50. Chobot Zdeněk
61. Vaňura Zdeněk


Celkem 8 posádek

71. Pernický Dušan
154. Miroš Jiří
155. Miroš Martin

MKK Pohodáři
MKK Pohodáři

14. Kočenda Tomáš
83. Bajerová Jitka
138. Fojtášek David
194. Dočkalík Lukáš


Celkem 4 posádky

CC Morava
CC Morava

121. Vilímec Vladislav


Celkem 1 posádka

CC Olomouc
CC Olomouc

5. Chaloupka Petr
68. Kolář Vladislav
69. Kolář Petr
110. Tulec Michal
157. Klein Luděk


Celkem 8 posádek

172. Sivcova Marie
217. Sedláček Petr
226. Dražka Karel

KK Praha
KK Praha

219. Simandl Miloš
225. Landa Ervín


Celkem 2 posádky

KK Hlučín
KK Hlučín

52. Czyž Roman
128. Krakovka Osvald
130. Czyž Radek
131. Mikosek Zdeněk


Celkem 4 posádky

CC Rančeři
CC Rančeři

111. Švábenský Milosalav
198. Adamiec Bohuslav
199. Vladík František
200. Grobelný Jan
201. Kosturová Brigita


Celkem 10 posádek

202. Sznapka Alois
203. Palla Lubomír
204. Konvička Pavel
206. Orsag Jiří
208. Wronková Jitka

Milošovi Vataři
Milošovi Vataři

16. Vitásek Josef
64. Bilý Tomáš
96. Slováček Aleš
183. Vitasková Bohumila


Celkem 4 posádky

Autoklub Čerské Republiky
Autoklub Čerské Republiky

146. Křížová Irena


Celkem 1 posádka

CC Plzeň
CC Plzeň

9. Hrubá Kristýna


Celkem 1 posádka

CC Šternberk
CC Šternberk

36. Volná Magdalena
45. Mates Jan
49. Soviš Ivo


Celkem 3 posádky

SMK Mohelnice
SMK Mohelnice

4. Konečný Ivan
163. Blaha Zdeněk
196. Smital Jan


Celkem 3 posádky

CC Pardubice
CC Pardubice

26. Vavruška Petr
171. Šabatka Miroslav
210. Endrych František


Celkem 3 posádky

CC Piešťany
CC Piešťany

209. Šiuda Viliam


Celkem 1 posádka

Milujeme karavaning
Milujeme karavaning

7. Kovář Jaroslav
8. Dvořák Karel
11. Sperát Martin
12. Jahelka Ivo
13. Dvořák Jiří
17. Houdková Olina
18. Tothová Irena
19. Stuchlík Roman
20. Marie Langrová
24. Hrabal Tomáš
25. Dobrovolný Božetěch
28. Štieber Roman
41. Vrtělka Jiří
42. Čahojová Zuzana
43. Morawetzová Romana
46. Janda Michal
48. Zajdák Kamil
63. Strmisková Elen
73. Paseka Petr
81. Staněk Michal


Celkem 52 posádek

84. Kalisz Walter
86. Kristová Zuzana
89. Kouřilová Martina
90. Popželev Dalibor
93. Bártová Ilona
97. Indra Josef
98. Vokačová Anna
101. Spačil Ladislav
104. Zemanová Simona
105. Pumprla Stanislav
107. Kraus Vlastimil
109. Brhel David
112. Dvorniková Olina
113. Krábková Irena
116. Špaček Petr
119. Mašita Martin
126. Kvačkova Kateřina
127. Blahová Monika
129. Křivánková Lucie
132. Kavač Jana

133. Parma Ivo
134. Tesař Jiří
136. Štursová Hana
141. Martinát Ivan
153. Blahová Jitka
156. Prášek Petr
170. Jančík Jiří
179. Rostlapilova Lucie
185. Plhalová Petra
186. Klvacova Helena
193. Martinátová Pavla
197. Rýdl Zdeněk
207. Maštera Jiří

NiewiadowN126 Czech&Slovakia
NiewiadowN126 Czech&Slovakia

37. Hanák Matěj
53. Koberová Karla
56. Soška Petr
117. Běhounek Karel
125. Kuchnikova Jana


Celkem 9 posádek

139. Papp Róbert
140. Voloszcuk Petr
181. Ftorek Roman
188. Knězek Daniel

Caravan24
Caravan24

3. Meisl Petr
10. Mikoláš Libor
31. Nepraš Miroslav
67. Hrubý Kamil
70. Bukvička Miloš


Celkem 11 posádek

108. Vinter Jan
120. Tichý Zdeněk
164. Hanák Stanislav
184. Karlovský René
190. Kmenta Michael

192. Flejgr Josef

Jiné Kluby a združení
Jiné Kluby a združení

15. Vondráček Milan - Přátelé z kempu
22. Hála Petr - Přátelé z kempu
23. Pirek Martin - PZK
33. Sedlák Jiří - PZK
54. Vodicová Petra - KK Kroměříž 
66. Chmelová Andrea - Přátelé z kempu
92. Němec Radim - Přátelé z kempu
118. Vodica Roman - KK Kroměříž
122. Daněk Radim - Přátelé z kempu
135. Soldan Ladislav - PZK


Celkem 13 posádek

137. Pavlíčková Dagmar - Přátelé z kempu
160. Orel Martin - Český camping
182. Strmiska Jaroslav- Přátelé z kempu

Neregistrovaní
Neregistrovaní

6. Šenkyřík Eduard
21. Zámorská Petra
35. Vyroubal Michal
40. Thier Ludovit
47. Hašová Hana
51. Harmuthová Jana
59. Dušková Lenka
62. Hlavinka Zdeněk
65. Náglová Ivana
91. Tesař Zdeněk
94. Jež Jiří
99. Kabelka Jiří
114. Šidlo Dušan
123. Báťková Zdenka
124. Tovaryš Antonín 


Celkem 36 posádek

143. Hulička Petr
144. Tobiáš Ivo
147. Eliáš Ivo
148. Káčer Daniel
149. Stehlík Rostislav
151. Tesner Milan
152. Kadlec Jaroslav
159. Trnavsky Josef
161. Řehůřková Lenka
162. Janků Monika
166. Beneš Pavel
169. Doubek Aleš
173. Mynaříková Petra
174. Brada Jiří
175. Sekaninová Pavla 

176. Zelenka Rudolf
177. Černá Hana
180. Janíček Zdeněk
189. Škarka Pavel
195. Rak Michal
205. Martinát Tomáš

Celkem přihlášených posádek


222/25 náhradníků

z celkového počtu 222 možných přihlášených

Náhradníci

1. Kotrba Arnošt- CC Olomouc
2. Rygal Lukáš- NiewiadowN126  
3. Stejskal Miloslav- KK Praha
4. Sekaninová Pavlína- Neregistrovaní
5. Merunka Josef- KK Praha
6. Fojtík Walter- KK Hlučín
7. Špaček Jaroslav- Milošovi vataři
8. Audy Ladislav- Neregistrovaní
9. Kubáček Jan- CC Rožnov p. Radhoštěm
10. Chmela Jiří- Přátelé z kempu
11. Bravencová Lenka- Neregistrovaní
12. Kolář Libor- Milujeme karavaning
13. Kuchař Ivan- Milujeme karavaning
14. Jiřinová Lenka- Milujeme karavaning
15. Benešová Šárka- Milujeme karavaning

16. Machálková Marcela- KK Hlučín
17. Hejlová Kateřina- Milujeme karavaning
18. Pochyla Jan- Vataři
19. Dlábek Josef- Neregistrovaní
20. Majtnerova Zdenka- Neregistrovaní
21. Bašta Roman- CC Olomouc
22. Mazochová Kateřina- Velvary
23. Vyroubal Tomáš- CC Přerov
24. Schreiber Stanislav- CC Rožnov p. Radhoštěm
25. Ovečka Zdeněk- Neregistrovaní