Seznam přihlášených

Aktualizace seznamu přihlášených probíhá zpravidla do 7 dní!!!

Pokud se zde nenajdete, prosíme napište nám mail! (Kontakty)

V žádném případě se nepřihlašujte znovu!!!

Červeně označené jména jsou řádně odhlášeni z burčákového srazu


Poslední aktualizace proběhla: 17.8.2018, 13:55

CC Strážnice

P.č.
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.

Reg. č.

2
3
4
9
10
11 

16
17

43

47

53

58

75

76

90

94

107

110

117

137

138

140

142

143

169

170

171

Příjmení a jméno

Kučera Petr
Hájek Libor
Michálek Kamil
Řezníček Robert
Dohnal Jiří
Locker Patrik 
Miša Štefan
Soumarová Renata
Kučerová Jarmila
Miklová Anna
Miklová Jana
Malenda Antonín
Svinka František
Salčáková Miroslava
Pajer Marek
Pálka František
Kynclová Ludmila
Zapletal Roman
Přikryl Vladimír
Klimeš Jaroslav
Loprais Jindřich
Hatala Petr
Špringer Jiří
Hájek Lubomír
Balák Petr
Červenák Stanislav
Štalmach Miroslav

CC Pardubice

P.č.
1.
2.
3.

Reg.č.

102

104

156

Příjmení a jméno

Vavruška Petr

Holý Bohuslav

Zeman Luboš

CC Plzeň

P.č.
1.
2.

Reg.č.

49

146

Příjmení a jméno

Štégrová Dagmar

Křen Jiří

CC Přerov

P.č.
1.
2.
3.
4.

Reg.č. 

14

61

130

145

Příjmení a jméno

Svatopluk Tomáš

Flajšinger Jan

Aranyosi Tomáš

Masný Oldřich

CC Šumperk

P.č.
1.
2.
3.
4.
5. 
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.

Reg.č.

19 

23

24

28

29

30

50

59

60

64

95

105

129

131

159

173

Příjmení a jméno 

Lošťák Ivo 

Mačát Jaroslav 

Lošťák Marek 

Kudr Jiří 

Karady Marián 

Slavík Jan

Zelinka Luděk

Hájek Martin

Oral Stanislav

Zoglauer Drahomír

Kršek Roman

Valenta Vladimír

Polášek Josef

Žerníček Josef

Volkova Marcela

Kudr Vladislav

Vataři

P.č.
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7. 
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.

Reg.č.

5
7
8

12

22

31

32

37

42

48

52

63

72

91

93

127

128

135

Příjmení a jméno
Coufalík František
Králová Naděžda
Vitásek Josef
Vykouřil Mirko 
Špaček Jaroslav 
Dočekal Ladislav 
Malachova Jarmila
Klvačová Helena
Slováček Aleš
Novák David
Hořická Romana
Haška Bohuslav
Fusek Dalibor
Juroška Jiří
Cimbala Rene
Tretina Jiri
Blecha Jakub
Pochyla Jan

CC Hradec Králové

P.č.

1.

2.

Reg.č.

119

148

Příjmení a jméno

Nešetřil Václav

Kašpar František

CC Rožnov pod Radhoštěm

P.č.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Reg.č. 

13

57

100

108

122

134

151

152

175

176

Příjmení a jméno 

Brandl Petr

Vaňura Zdeněk

Vaňura Zbyněk

Hronek Václav

Plšek Vladimír

Pernický Dušan

Mičolová Lenka

Mičola Aleš

Miroš Jiří

Miroš Martin

CK Hlučín

P.č.

1.

2.

Reg.č.

65

77

Příjmení a jméno

Krakovka Osvald

Czyž Roman

CC Ostrava

P.č.

1.

2.

3.

4.

Reg.č.

123

125

160

163

Příjmení a jméno

Otisk Václav

Dudek Miroslav

Vacka Zdeněk

Zapiór Jiří

CC Olomouc

P.č.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Reg.č.

20

21

34

45

54

70

78

85

149

168

Příjmení a jméno

Karlíková Stanislava

Sivcová Marie 

Kolář Vladislav

Dražka Karel

Bašta Roman

Kolář Petr

Kramčík Rudolf

Orel Martin

Hnízdil Jaromir

Otáhalová Naděžda

CC Morava

P.č.

1.
2.
3.

4.

5.

6.

7.

8.

Reg.č. 

25

33

51

80

97

98

109

164

Příjmení a jméno

Vilímec Vladislav

Kratochvíl Ludvík

Lhotecký Oldřich

Dobyšek Martin

Vyvážil Jiří

Vyvážilová Petra

Hojgr Jiří

Ministr Miroslav

KK Praha

P.č.

1.

2.

Reg.č.

115

116

Příjmení a jméno

Simandl Miloš

Merunka Josef

CC České Budějovice

P.č.

1.

2.

Reg.č.

84

162

Příjmení a jméno

Tesař Zdeněk

Švagr Jiří

CC Šternberk

P.č.

1.
2.
3.

4.

Reg.č.

67

68

69

86

Příjmení a jméno

Volná Magda

Soviš Ivo

Mates Jan

Nezhyba Petr

CC Rančeři

P.Č. 

1.

Reg.č. 

36

Příjmení a jméno 

Švábenský Miloslav

Autoklub ČR

P.č.

1.

Reg.č.

26

Příjmení a jméno 

Konečný Ivan

CC Piešťany

P.č.

1.

2.

Reg.č.

147

157

Příjmení a jméno
Baumgartner Emil
Hornacek Jozef

CCC Trenčín

P.č.
1.

Reg.č.
15

Příjmení a jméno 

Ježík Rasťo

Caravan 24

P.č.

1.
2.
3.
4.
5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

Reg.č.

18 

27

35

38

41

46

55

62

66

71

73

74

79

81

82

87

88

103

118

120

124

139

144

150

158

161

174

Příjmení a jméno

Janoušek Martin 

Bajerová Jitka 

Dlouhý Bohumír 

Hanák Stanislav

Štieber Roman

Sedláček Jan

Voloszcuk Petr

Kovářová Marcela

Tuareg Braun Zdeněk

Dobrovolný Božetěch

Stuchlík Roman

Veselý Jiří

Hrubý Kamil

Chaloupka Petr

Frýza František

Chlebec Jan

Vittek Juraj

Kubičková Martina

Mach Jiří

Michálek Zdeněk

Vojtěch Jaromír

Svec Jaroslav

Grabmuller Pavel

Sukup Radim

Mertlík Vladimír

Krejčí Rostislav

Ráž Dušan

Kůsová Lada

Neregistrovaní

P.č.

1.
2.
3.
4.
5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

Reg.č.

39

40

44

56

83

89

92

96

99

101

106

111

112

113

114

121

126

132

133

136

141

153

154

155

166

167

172

Příjmení a jméno

Hála Petr

Sedláčková Kateřina

Matura Luděk

Mikošek Zdeněk

Tesner Milan

Sedláček Petr

Doubek Aleš

Dlábek Jozef

Bártova Ilona

Prekopová Marie

Vejmola Vlastimil

Janošková Gabriela

Janoška Karol

Rojko Stanislav

Dvorská Zuzana

Hájek Klára

Toul Marek

Jehlička Michael

Žák Roman

Sperát Martin

Kalivoda Aleš

Lelkes Imrich

Pupík Jaroslav

Fabčín Emil

Beneš Pavel

Uličný Roman

Krenželoková Adéla

Celkem přihlášených posádek


170


My Example